Te koop: Bij Stephan
Mooie locatie in het centrum van Voorburg
€ 147.500,-
Dit mooie restaurant is gevestigd in de Herenstraat in het oude centrum van Voorburg. De exploitatie biedt een huiselijke sfeer met warme verlichting en een moderne inrichting die maken dat u zichzelf meteen thuis voelt. Bij Stephan heeft een goede naam en veel vaste gasten.
Het restaurant heeft een oppervlakte van 160m2. Daarnaast is er een klein gevelterras aan de voorzijde en een groot terras in de tuin aan de achterzijde. In zijn totaliteit zijn er ongeveer 100 zitplaatsen.
In de directe omgeving is er veel parkeergelegenheid en de verbindingen met het openbaar vervoer zijn ook goed. Benodigde vergunningen zijn verleend.

De Geus Horeca
Horeca Intermediair
Tel | Lex: +31 6 53 39 22 25 Gert: +31 6 42 25 15 96 |
---|---|
info@degeushoreca.nl |
Type Horeca | Restaurant |
---|---|
Oppervlakte binnen | 160m2 |
Zitplaatsen binnen | 50 |
Terras | 50m2 (gevelterras en tuinterras) |
Zitplaatsen buiten | 50 |
Omzetindicatie | Op te vragen |
Huurprijs | € 3.000,- excl. BTW per maand |
Duur huurovereenkomst | 5+5 jaar |
Energiekosten | € 1.000,- per maand |
Aanwezige contracten | Geen |
Opleveringsdatum | In overleg |
Indien u geïnteresseerd bent kunt u contact opnemen voor meer informatie of voor een bezichtiging. Indien er een verkoop plaatsvindt kunnen wij u als koper o.a. helpen met de benodigde vergunningen verkrijgen en een ondernemersplan. Deze heeft u nodig voor de aanvraag van de benodigde vergunningen en wellicht bij de aanvraag van de financiering.